Telefon

+420 602 705 315

Email

blatov@kossuth.cz

Otevírací doba

Po, St, Čt, Ne: 15-20; Út: 10-12, 14-18; Pá: 10-12, 14-19:30; So: zavřeno

 Vlivem životního prostředí nám naše pokožka stárne a my se neustále trápíme jejím vzhledem. Proto bychom vám doporučili peeling. Pravidelný a šetrný peeling pokožku důkladně vyčistí, vyhladí a zajistí její svěží vzhled. Dojde k prokrvování pokožky a vytvoří se lepší podmínky pro regeneraci, čímž se dokonale připravíte na další možnou péči – zábal, masáž apod.

Peeling můžete též zintenzivnit pobytem v sauně. Teplota sauny je připravena dle vašeho požadavku a peeling se stává účinnější, neboť dojde k řádnému prohřátí pokožky a snadnějšímu čištění.

Kávový s třtinovým cukrem

Peeling z kávy zlepšuje vzhled pokožky mající sklon k celulitidě a jiným nerovnostem. Díky přírodním kyselinám, které káva obsahuje, dochází k regeneraci unavené pokožky a zlepšení jejího vzhledu.

Peeling těla zjemňuje pleť, zlepšuje pronikání aktivních látek do kůže díky odstranění mrtvých buněk a nečistot, pomáhá stimulovat krevní oběh a obnovu buněk.

Medový s ovesnými vločkami

Med je jedním z nejstarších a současně snad i nejrozšířenějších prostředků používaných v kosmetice od dob Kleopatry až po současnost. Exfoliační a zpevňující složky tohoto biologického peelingu představují elixír,  jenž mezi anti-aging prostředky nemá obdoby.

Kontraindikace:

alergie na med, otevřené a mokvající rány, krvácení např. při žaludečních vředech, trombózy, infekční a nakažlivé onemocnění, ekzémy a vyrážky, rakovinná onemocnění, vysoký oční tlak – glaukom

Mořské řasy s bahnem

Thalasoterapie v překladu z řečtiny znamená mořské léčení (thalasa – moře, terapie – léčení). Tato metoda počítá s léčením všemi faktory, které jsou spojeny s mořem – mořským vzduchem, řasami, léčivým bahnem.

Peeling pomáhá pokožce doplnit rovnováhu minerálů, odvádí z epidermis toxiny a čistí pokožku, odlupuje, odstraňuje nečistoty a mrtvé buňky, hluboce čistí póry, zvyšuje nasycení tkání pokožky kyslíkem, připravuje pokožku k následné léčbě.

Solný peeling

Pomocí solných krystalů jemně odstraňuje povrchovou vrstvu odumřelých buněk epidermis. Krystaly soli jsou bohaté na minerály prospěšné lidskému organizmu a přidané éterické oleje vedou k detoxikaci pokožky.

Po provedeném peelingu je pokožka dobře vyčištěná, hladká, pevná na dotek a výborně připravená pro pokračování kosmetického ošetření. Solný peeling je obzvlášť vhodný jako základní péče při intenzivní detoxikaci těla.

Čokoládový s kakaovými slupkami

Tento peeling je naprosto jedinečná technika, která zjemňuje, zvláčňuje, tonizuje, zlepšuje elasticitu pokožky a přispívá k její výživě a hydrataci,čímž zpomaluje proces stárnutí a vznik vrásek, napomáhá celkové relaxaci a revitalizaci organizmu. Obsahuje 100% přírodní kakaovou hmotu.

Je výborný na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu.

Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.