Telefon

+420 602 705 315

Email

blatov@kossuth.cz

Otevírací doba

Po, St, Čt, Ne: 15-20; Út: 10-12, 14-18; Pá: 10-12, 14-18:00; So: zavřeno

Klasická masáž

Bolest zad, svalů a ztuhlost kloubů je pro mnohé z nás velmi dobře známý pocit. Málokdy si ale uvědomíme, že s touto nepříjemnou součástí našeho života můžeme něco udělat.

Teprve po absolvování masáže zjistíme, že naše svaly byly namožené, bolestivě napjaté a že překonávání nepříjemných pocitů s tím spojených nás stojí spoustu energie.

Masáž slouží ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti i dalšími zdravotně negativními vlivy. 

Při klasické masáži používáme éterické oleje, které blahodárně působí na naši psychiku a pomohou k uvolnění celého organismu. 

Doteky maséra budou pro vás tak mnohem příjemnější a povzbudí tak nejen tělo, ale i vaši mysl.

Účinek masáže

Mechanickým působením na nervová zakončení v kůži lze masáží zmírnit nebo utlumit bolest. Hlubšími masážními hmaty lze rozrušit svalové zatvrdliny, srůsty, eventuálně jizevnatou tkáň v kloubních pouzdrech nebo šlachových pochvách. Masáží lze rovněž urychlit vstřebávání a odplavení zánětlivých výpotků nebo otoků.

Zvýšeným prokrvením se zlepšuje energetická bilance svalových buněk, dochází k rychlejšímu zotavení svalů po zátěži a lepší se svalová výkonnost. Dochází k celkovému uvolnění organismu.

Délka trvání masáže a minimální počet návštěv je individuální.