Telefon

+420 602 705 315

Email

blatov@kossuth.cz

Otevírací doba

Po, St, Čt, Ne: 15-20; Út: 10-12, 14-18; Pá: 10-12, 14-19:30; So: zavřeno

Nabízíme vám pobyt v relaxační hydromasážní vaně se spoustou trysek a bublinek pro uvolnění.

Ve druhé vaně vám můžeme nabídnout přísadové koupele nejrůznějších vůní a příměsí.

Pobyt ve vodoléčbě je možný pro 2 osoby zároveň.

Horká lázeň vám po dobu 20 minut přinese báječný pocit klidu a pohody. Všemi smysly a celým svým tělem budete vnímat uvolnění, koupel vás zbaví únavy a alespoň na chvíli ulehčí od starostí.

Po koupeli následuje odpočinek na lůžku. Dále můžeme doporučit masáž nebo pobyt v solné jeskyni.

Bahenní/Rašelinová koupel

Těžko se najdou jiné látky, které z jedné strany tak jemně a efektivně očistí pokožku od škodlivých látek a současně z druhé strany ji dodají veškeré látky stimulující imunitní systém, podporující metabolismus a regeneraci buněk.

Bahenní a rašelinové koupele přinášejí totální prohřátí organismu a uvolňují od napětí a stresu.

Jejich léčivé účinky příznivě ovlivňují mimo jiné pohybový aparát, přinášejí úlevu při bolestech zad, kloubů i svalů, posilují nervovou soustavu a stav pokožky, pomáhají při kožních ekzémech, akné a zánětech.

Bylinná koupel

Vzpomeňte na příjemné chvíle s vůní heřmánku, levandule, či jiných bylin. Ponořte se do teplé koupele a nechte se příjemně omámit vůní přírody.

Bylinné esence mají buď uvolňující, povzbuzující, stimulující nebo osvěžující účinek. Je na vás, kterou směs si vyberete.  Kromě relaxačního účinku působí příznivě při onemocnění pohybového aparátu, bolestech kloubů a páteře.

Kleopatřina koupel

Koupel, kterou si s oblibou dopřávala egyptská královna Kleopatra, zaručuje pokožce nejjemnější péči. Jde o luxusní smetanovou lázeň, která pleť rozzáří, osvěží a vyhladí.

Do koupele se přidává med, smetana a bylinné koupelové přísady. Smetana promašťuje a zvláčňuje pokožku, med regeneruje a vyživuje, dodává vitamíny a koupelová přísada obsahující bylinné esence vaše tělo krásně provoní.

Koupel se solí

Ponořte se do koupele, ve které je rozpuštěna ona léčivá sůl z Mrtvého moře a užívejte teplou vodu plnou minerálních látek a stopových prvků, které odstranění nečistot z pokožky. Bezprostředně po koupeli se však sůl z těla nesmývá, ale pacient je zabalen do prostěradla a následuje 15 minutový odpočinek na lehátku.

Indikací k absolvování této procedury jsou zejména kožní potíže, například lupénka, ekzémy či alergie, dále revmatická a artritická onemocnění, akutní i chronické záněty či bolesti pohybového aparátu, onemocnění dýchacích cest, astma a opakující se nachlazení. Koupel napomáhá také uvolnit svalovou bolest, zlepšuje pohyblivost bolestivých míst, vyživuje pokožku a stimuluje krevní oběh. Kombinace minerálů příznivě ovlivňuje nervový systém a koupel má rovněž zklidňující relaxační účinky na lidský organismus.

Medová koupel

Med patří mezi nejznámější přírodní kosmetická zkrášovadla. Je vhodný pro citlivou pleť, kterou zklidní a zhojí a Vaše pokožka se bude cítit jako znovuzrozená.

Med obsahuje organické kyseliny, inhibiny (hormonální látky), minerály, vitamíny skupiny B, C, D, E a flavonoidy, které chrání tělo před škodlivými volnými radikály.

Med zlepšuje svalovou činnost, zlepšuje krevní oběh, léčí záněty, akné a drobná poranění. Je také dobrou prevencí proti arterioskleróze. Medová koupel je dobrá při namožení a bolesti svalů i podlitinách. Med pomáhá při nachlazení, artritidě, nemocích srdce, chronické únavě.Medová koupel je ideální pro oživení organismu, který je vyčerpaný stresem a nezdravým životním stylem.

Perličková koupel

Komplexně regeneruje lidský organismus. Jejím následkem dochází k dokonalému prokrvení pokožky, svalstva a všech tělesných orgánů.  Do této koupele lze přidat vonné směsi a vytvořit si koupel dle vašich představ.

Vinná koupel

Vinná koupel využívá příznivé účinky hroznového oleje, hroznového vína a peelingu z hroznových jader. Hrozny jsou zdrojem unikátních přírodních antioxidantů. Ty účinně odbourávají volné radikály, způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity. Zanechávají pleť hebkou, jemnou a účinně pomáhají v boji proti celulitidě. Ovocné kyseliny, obsažené v hroznech, mají regenerační, hydratační a omlazující účinky.

Čokoládová koupel

Malý kousek čokolády dokáže uspokojit naše chuťové buňky, má ale také blahodárný účinek na naši psychickou pohodu, neboť čokoláda obsahuje látky aktivující „hormon štěstí“ serotonin, který ovlivňuje naši náladu.

Pozitivní efekt čokolády můžeme ale využít i jiným způsobem než pouze jejím vnitřním užíváním. Ponořením se do čokoládové směsi se nabaží naše mysl a koupel se stane skutečným požitkem. 

Smyslná lázeň vám přinese pocit blaženosti a klidu. Po pár minutách odezní napětí, nervozita a zlepší se vám nálada. Díky zvlhčené a příjemně hladké pokožce si budete připadat o pár let mladší. Čokoládu si můžete vychutnat celým svým tělem a přitom nepřiberete ani deko.