Telefon

+420 602 705 315

Email

blatov@kossuth.cz

Otevírací doba

Po, St, Čt, Ne: 15-20; Út: 10-12, 14-18; Pá: 10-12, 14-18:00; So: zavřeno

Přírodní mýdla

Dovolujeme si Vám nabídnou přírodní rostlinná mýdla v elegantních krabičkách, která můžete zakoupit na recepci.

Bílé víno

Vinná vůně s jemnými pomerančovými tóny působí pozitivně na psychiku.Jemný peeling vinných peciček pomáhá zregenerovat a vyhladit pokožku, která se tak stává pružnou a hebkou. Vhodné pro mastnou pokožku.

Eukalyptus

Je vyhledáván pro své antiseptické vlastnosti. Prokrvuje a zahřívá pokožku, zmírňuje bolesti klubů a svalů. Má též protizánětlivé a tonizační vlastnosti. Vhodný pro všechny typy pleti.

Levandule

Levandule má zklidňující a relaxační účinky. Působí protizánětlivě, hojí , neutralizuje a regeneruje pokožku. Vůně uklidňuje, pomáhá při nervovém napětí, depresi a nespavosti. Vhodné pro všechny typy pokožky.

Litsea Cubeba

Litsea Cubeba – má antidepresivní a antiseptické účinky, podporuje koncentraci, pomáhá proti stresu a únavě, zanechává dlouhotrvající příjemnou vůni.

Měsíček lékařský – Calendula Officinalis
Měsíček působí proti kožním problémům a při virových a bakteriálních infekcích. Měkké drobné částečky napomáhají velmi šetrnému odlupování odumřelé kůže a prokrvení pokožky. Vhodný pro suchou pleť.

Natural

Toto mýdlo je vyrobeno pouze z rostlinných olejů: neobsahuje žádný esenciální olej ani byliny. Je vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pro velmi jemnou a přecitlivělou pleť, která nesnese jiné přípravky. 

Rozmarýn

Rozmarýnové mýdlo doporučujeme pro prokrvení pokožky a na revmatismus, kvůli obsahu kafru. Rozmarýn se používá k hojení ran, pohmožděnin a namožení svalů. Podporuje krevní oběh a zmírňuje bolest. Posiluje koncentraci a má silné dezinfekční účinky proti bakteriím. Kousky rozmarýnu napomáhají peelingovému čištění. Používá se k ošetření nečisté, především mastné pleti. 

Toto mýdlo je vyrobeno pouze z rostlinných olejů: neobsahuje žádný esenciální olej ani byliny. Je vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pro velmi jemnou a přecitlivělou pleť, která nesnese jiné přípravky. 

Skořice

Je vyhledávána pro své antiseptické vlastnosti. Taktéž má účinky stimulační a povzbuzující. Prohřívá pokožku a malé částečky skořice pomáhají odstraňovat odumřelou kůži. Vhodná při celulitidě a taktéž při potížích s pohybovým aparátem. U velmi citlivých osob nutno vyzkoušet. Vhodné pro všechny typy pleti.

Používá se k ošetření nečisté, především mastné pleti. 

Červené víno

Červené víno s exotickým podtextem ylang- ylang působí impulzivně na psychiku. Jemný peeling vinných peciček pomáhá zregenerovat a vyhladit pokožku, která se tak stává pružnou a hebkou. Vhodné pro mastnou pokožku.