Výživové poradenství

Pro doplnění naší nabídky jsme pro vás připravili výživové poradenství, jejímž cílem je:

  • redukce váhy
  • rozbor Vašeho dosavadního jídelníčku
  • sestavení nového redukčního jídelníčku
  • pomoc při trvalém udržení dosažené váhy
  • doporučení vhodné pohybové aktivity
  • doporučení pro zdravou stravu a zdravý životní styl

Před první návštěvou zákazník zapisuje svůj jídelníček a vyplní formuláře o svém způsobu života. Na 1. konzultaci si výživový poradce zákazníka zváží, změří, projde s ním informace zapsané do dotazníku, případně je upřesní či doplní a objedná zákazníka na příští týden na konzultaci.

Na 2. konzultaci zákazník obdrží rozbor stávajícího jídelníčku (nezbytný k další práci) redukční výživový plán na prvních 14 dní, podrobná výživová doporučení a doporučení pohybové aktivity, která je nedílnou součástí redukčního programu. Zákazník bude objednán na třetí konzultaci po dvou týdnech.

Na třetí konzultaci budou zhodnoceny dosavadní výsledky, případně bude dle potřeb upraven výživový plán. Proběhne dalšíměření a vážení. Na základě zhodnocení dosavadního průběhu redukce váhy se domluvíme na další konzultaci, která může být za 14 dní ale i za měsíc, záleží na potřebách zákazníka.

Po dosažení cílové váhy obdrží zákazník definitivní výživový plán, který bude méně přísný než redukční plán, ale při jeho dodržování se zákazníkovi podaří udržet si dosaženou váhu. Na občasné konzultace může i nadále docházet dle vlastního uznání a potřeby.

Cena za první konzultaci je 900 Kč.

Cena za druhou a další je 800 Kč.