Ubytování

Nabízíme vysoce komfortní ubytování. Našim cílem je, aby se u nás rezidenti cítili pohodlně, bydleli bez starostí a maximálně využili služby v rámci našeho centra. Délka pobytu je čistě individuální.

Výkonný manažer jistě ocení příjemné přátelské prostředí. K nám se bude vracet jako domů, ale přitom může čerpat služby jako v nejlepším hotelu. Standardně nabízíme úklid, praní a žehlení prádla. Ke každému apartmánu náleží parkovací místo.

Po náročném dni si může každý v rámci wellness vybrat svůj vlastní způsob relaxace a dokonale se tak připravit na další pracovní zatížení. Do wellness centra mají rezidenti neomezený přístup a mohou tak plně odpočívat v sauně, páře, bazénu nebo posilovně. Nebo si mohou objednat povzbuzující masáž a rezervovat báječnou relaxační koupel. Naším rezidentům poskytujeme 10 % slevu na veškere služby.

Našim residentům je k dispozici cafe bar, kde mohou při dobré kávě a snídani začít pohodlně nový den. V apartmánech o velikostech 1 + kk a 2 + kk je k dispozici plně vybavený kuchyňský kout s ledničkou, sklokeramickou deskou a mikrovlnou troubou, TV a internetové připojení. K apartmánům 2 + kk náleží slunná terasa.