Thajská masáž

Thajská masáž spočívá v uvolňování energetických blokád v organismu za použití akupresury, tlakových technik a jogínských protahovacích cviků.

Důraz je kladen na harmonizaci těla a mysli. Během procedury je masáží akupresurních bodů, ležících na deseti hlavních energetických liniích, stimulován plynulý tok energií v těle.

Různé masérské techniky stimulace uvolňují blokády, podporují volný tok energií a obnovují pocity zdraví a pohody.

Tradiční procedura thajské masáže zahrnuje masáž celého těla a trvá 45 min ve volném oblečení. Jemné uvolňující tlaky předcházejí náročnějším protahovacím cvikům.

Vaše tělo se tak pomalu a postupně, bezbolestně uvolňuje a protahuje.

Thajská masáž je procedura, která Vás mile překvapí a udiví variacemi masérských hmatů, exotickými technikami, účinným protažením a opravdovým pocitem uvolnění.

Účinek masáže

Thajská masáž má pozitivní vliv na pohybový aparát, uvolňuje svaly a šlachy, odblokovává ztuhlá záda a zvyšuje rozsah kloubní pohyblivosti. Posiluje nervový systém, působí při únavě, nespavosti, depresích a bolestech hlavy. Urychluje metabolismus a vylučování odpadních toxických látek z těla. Stimuluje vybrané reflexní body, čímž ovlivňuje stav celého organismu.

Délka procedury a složení bude přizpůsobeno vašim požadavkům. Pro komplexní péči doporučujeme 2,5 hodinovou masáž.