LUXUSNÍ MASÁŽ HORKÝMI MUŠLEMI za 1350,-Kč

Spojuje blahodárné účinky prohřívání mušlemi a energetické intuitivní polynéské masáže s celkovým ošetřením Vašeho těla. Luxusní procedura s výrazným uvolňujícím účinkem na tělo i mysl.

Masáž horkými mušlemi je v ČR vyhledávanou novinkou a patří mezi luxusní péči. Pochází z tichomořských ostrovů Fidži. Jedná se o luxusní ošetření celého těla s výrazným regeneračním účinkem na pokožku a silně relaxačním dopadem na tělo a mysl. Spojuje v sobě léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže.

Základním prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a jejich plynulý pohyb po těle klienta, který napodobuje hru vln na mořském pobřeží. Při této proceduře se kombinuje masáž s termoterapií. Teplé mušle ohřívají pokožku, ta lépe vstřebává léčivé oleje a uvolňuje svalstvo.

Tato masáž pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky v těle, eliminuje napětí, stres a různé tělesné potíže. Masáž horkými mušlemi má podobný efekt jako kombinace sauny s masáží. Tento rituál regeneruje celé tělo, uvolňuje a je velmi příjemným estetickým zážitkem.