Manikúra,Pedikúra

  • Manikúra

P-Shine je japonský způsob úpravy nehtů. Při této úpravě se používají čistě přírodní produkty, jako je včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka nebo prášek z lastur. Úprava nehtů je srovnatelná s manikúrou při použití bezbarvého laku. P-Shine nehty vyživuje, chrání, dodává jim vitamíny. Hodí se pro špatně rostoucí, lámavé a roztřepené nehty.

Gelové nehty se stávají nezbytnou součástí běžného života. Gelové nehty se dělají na přání buď dlouhé nebo krátké, zdobené nebo pouze nalakované. Gelová modeláž se provádí buď na vlastní nehty, nebo při prodloužení nehtu se používají tzv. tipy na prodloužení nehtu. Tyto tipy se po nalepení upraví do požadovaného tvaru.

  • Pedikúra

Profesionální pedikúra nabízí kromě velmi žádaného estetického ošetření též prakticky bezbolestné řešení takových problémů, jako jsou například zarostlé nehty, odstranění kuřích ok pomocí speciální pedikérských nástrojů a podobně.

Závěrečná wellness masáž díky množství reflexních bodů na chodidlech, vede vždy ke spokojenosti klienta a psychickému i fyzickému uvolnění.

Tato služba není poskytována Rezidencí a Welness Blatov.

Veškeré objednávky i platby se provádí přímo u paní Soňi Butorové.

 

Tel.:602 892 967

Mail:sona.butorova@gmail.com