Služby pro firmy
 
 
 
 

Kontakt

TopResort, spol. s r.o.
Boženy Němcové 578
793 12 Horní Benešov

Telefon: +420-910 301 111
Mail.:info@kossuth.cz

Klikni pro více detailů

cedule_eu.jpg, 34 kB
newsletter.jpg, 17kB

On-line nákup přírodních produktů KOSSUTH

Dárkové poukazy a balíčky

dárkové poukazy Hledáte vhodný dárek nebo chcete potěšit své blízké? Kupte dárkový poukaz na služby KOSSUTH ZDE. Vámi vybrané služby budou nabity na osobní KOSSUTH kartu se jménem obdarovaného a karta bude zaslána dle Vašeho přání poštou nebo bude připravena k vyzvednutí na recepci.

Permanentky

permanentka

Využijte výhodné permanentky do solária, sauny, posilovny, solné jeskyně a další. Permanentky koupíte ZDE a budou nabity na Vaši nebo jinou vybranou KOSSUTH kartu.

Nabití KOSSUTH karty

karta Finanční prostředky na Vaši nebo jakoukoli jinou KOSSUTH kartu nabijete ZDE.

Přírodní rostlinná mýdla

mýdlo Široký sortiment mýdel různých tvarů, s různými esencemi a kořením. Přírodní rostlinná mýdla Kossuth mají mimořádně příznivé kosmetické účinky na pleť. Esenciální oleje a byliny podporují kvalitu konkrétního typu pleti a dodávají pokožce potřebné výživné látky. Po umytí zůstává na těle jemná vůně bylin. Mýdlo díky svému kulatému zaoblenému tvaru padne přesně do dlaně a činí tak mytí ještě příjemnějším. Mýdla jsou vhodná k mytí rukou, obličeje i celého těla. Nákup přírodních mýdel ZDE. Mýdla jsou vyráběna jedinečnou metodou lisování za studena, čímž jsou zachovány výjimečné vlastnosti jednotlivých složek. Základem jsou rostlinné olejové substance ryze přírodního původu, které pokožku nevysušují, ale naopak jí dodávají vláčnost, hebkost a pružnost.